Kresby na zakázku | Radek Zdražil

O kresbě

kresba na přání

O kresbě

Kreslení mě moc baví. Dlouho jsem nebyl nijak vyhraněný, zkoušel jsem nakreslit, co mě napadlo a přišlo dle nálady pod ruku. Asi každý, kdo zkusil tvořit, mi dá za pravdu, že portrét není jednoduché nakreslit, respektive zachytit věrnou podobu kresleného objektu, a proto jsem se portrétu řadu let bránil. Nicméně jsem to zkusil a dnes je portrét nejžádanější kresbou na přání. Portrét se hodí jako dar pro své blízké, známé, rodinu. Je to něco originálního, co nikdo jiný mít nebude. 

Všechny kresby, resp. obrazy jsou kresleny uhlem na kvalitní kreslící karton 300g. Výsledná kresba, pak může být formátu A4, A3, A2 nebo i A0. Největší zájem je o obraz formátu A3, který je na portréty – pokud jej nechcete mít přes celou zeď, dostačující. Nebráním se však ani kresbě tužkou.

V poslední době více, než vlastní tvorbě, se věnuji obrazům na zakázku nebo na přání, chcete-li, tzn. obrazům – kresbám a hlavně portrétům, které si lidé objednají dle vlastní předlohy, zde přes tento web, sociální sítě nebo na doporučení známých, kteří již ode mne nějaký obraz mají. Stačí zaslat fotku, ať již kvalitní i méně kvalitní, velkou či malou, ze všeho se dá udělat výsledný obraz – kresba.