Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
5,0 z 5 hvězd (na základě 54 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Portrét A3

31 května, 2024

Pan Zdražil pro mě nakreslil dva portréty, které jsou naprosto úžasné. Jeho práce je tak detailní a přesná, že vypadají jako fotografie. Každý detail je proveden s neuvěřitelnou pečlivostí a já jsem z výsledku naprosto nadšená. Kromě jeho vynikajícího talentu jsem také velmi ocenila rychlou a efektivní komunikaci s ním.

Pan Zadražil je skutečně mistr svého řemesla a já ho mohu jen doporučit! ☺️☺️

Šárka Vaňourná

Portrét

13 května, 2024

Musím p.Zdražilovi poděkovat jak jen slovy se poděkovat dá!!!!… Namaloval mi portrét pro kamarádku, kde byla ona i s jejím čtyřnohým miláčkem a výsledky úplně úžasný. Slzy štěstí a úžasu při předávání. Vřele doporučuji jak průběh domluvy, jednání a vše s tím spojené. Fantazie a ještě jednou DĚKUJI

Michal Červinka

Portrét

4 dubna, 2024

Panu Zdražilovi musím velmi poděkovat za naprosto skvělou práci, profesionální přístup, rychlé jednání, velmi dobrou komunikaci a za rady na závěr, jak kresbu zasadit do rámu, aby vydržela co nejdéle. Určitě budu chtít ještě další práce pana Zdražila. Jsem nadšená…

Andrea Klein

Portrét

13 března, 2024

Jsem nadšená, portrét je úžasný. Určitě budu chtít další 🙂. S panem Zdražilem super komunikace. Rychle reaguje na maily. Velká spokojenost.

Růžena Černá

Kresby A3

18 ledna, 2024

Děkuji moc panu Zdražilovi za 2 nádherné kresby, komunikace s ním a vyhotovené kresby jsou na výbornou. Detail kreseb je fantastický, vyhotovení zvířat a lidí je neskutečné. Pana Zdražila vřele doporučuji.

Erik Hořejší

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!