A2 kresbu jsem obdržela precizně zabalenou, během 2 dnů od dokončení.
Pan Zdražil je skutečný umělec a toto byla již třetí zakázka, kterou pro mě realizoval. Tolik radosti, co mým blízkým svou prací přinesl, nelze vyjádřit.
Ještě jednou moc děkuji, myslím, že se ozvu i příště.
Moc bych Vam chtěla poděkovat nejen za úžasně nakresleny obraz našeho psíka, ale i za vaši vstřícnost a rychlé a férové jednani. Jsem ráda, že jsem oslovila právě Vas a pokud bych opět něco podobného zvažovala, uz bych nikoho jineho nechtela.
Havlova.
Reakce od Kresby na zakázku | Radek Zdražil
Děkuji, pejsek se kreslil skoro sám 🙂
Dnes jsem si vyzvedla Vaši kresbu pane Zdražile, čekala jsem ,ze budu spokojena, ale kresba je přímo úžasná. Máte zlaté ruce a určitě jsem si neobjednala naposledy. Vřele doporučuji, ještě jsem se s takovým úžasným malířem nepotkala. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. Komunikace , spolehlivost vše úplně v nejlepším pořádku. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně štěstí ❣️
Nádherná práce, která chytne za srdce. 💕 Portrét našich pejsků jsem nechala nakreslit jako dárek pro tatínka a musím říct, že když jsme ho poprvé viděli, měli jsme všichni slzy v očích. Je vidět, že byl kreslený s láskou a od srdíčka. Každý tah vystihuje jejich povahu i jiskru v očích. Moc děkuji za citlivý přístup, trpělivost a krásný výsledek. Tohle dílo bude mít v rodině navždy zvláštní místo. 🐶🎨❤️
Krásná práce……Dojetí……Neskutečně skutečný portrét…..🥹❣️
Děkujeme.
Bezpečí, spolehlivost, bezva spolupráce, vstřícnost – pána se zlatýmy ručičkami, pana Zdražila, určitě doporučujeme .
Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!