Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
5,0 z 5 hvězd (na základě 64 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Kresba k narozeninám

23 dubna, 2026

A2 kresbu jsem obdržela precizně zabalenou, během 2 dnů od dokončení.

Pan Zdražil je skutečný umělec a toto byla již třetí zakázka, kterou pro mě realizoval. Tolik radosti, co mým blízkým svou prací přinesl, nelze vyjádřit.

Ještě jednou moc děkuji, myslím, že se ozvu i příště.

Bára K.

Podekovani za kresbu

10 prosince, 2025

Moc bych Vam chtěla poděkovat nejen za úžasně nakresleny obraz našeho psíka, ale i za vaši vstřícnost a rychlé a férové jednani. Jsem ráda, že jsem oslovila právě Vas a pokud bych opět něco podobného zvažovala, uz bych nikoho jineho nechtela.

Havlova.

Havlová

Reakce od Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Děkuji, pejsek se kreslil skoro sám 🙂

Portrét syna z fotografie

29 října, 2025

Dnes jsem si vyzvedla Vaši kresbu pane Zdražile, čekala jsem ,ze budu spokojena, ale kresba je přímo úžasná. Máte zlaté ruce a určitě jsem si neobjednala naposledy. Vřele doporučuji, ještě jsem se s takovým úžasným malířem nepotkala. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. Komunikace , spolehlivost vše úplně v nejlepším pořádku. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně štěstí ❣️

Ilona Bažilová

Kresba pro tatínka

8 října, 2025

Nádherná práce, která chytne za srdce. 💕 Portrét našich pejsků jsem nechala nakreslit jako dárek pro tatínka a musím říct, že když jsme ho poprvé viděli, měli jsme všichni slzy v očích. Je vidět, že byl kreslený s láskou a od srdíčka. Každý tah vystihuje jejich povahu i jiskru v očích. Moc děkuji za citlivý přístup, trpělivost a krásný výsledek. Tohle dílo bude mít v rodině navždy zvláštní místo. 🐶🎨❤️

Klára Malčicová

„dívka se psem“

18 srpna, 2025

Krásná práce……Dojetí……Neskutečně skutečný portrét…..🥹❣️

Děkujeme.

Bezpečí, spolehlivost, bezva spolupráce, vstřícnost – pána se zlatýmy ručičkami, pana Zdražila, určitě doporučujeme .

BR Sahulovi

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!