Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021 a bude zde nyní jen pár recenzí. Můžete napsat tu svou a bude jich hned více :) Ty původní naleznete v sekci Blog u článku "Můj nový web!"

Celkové hodnocení

5
Rated 5 out of 5
5 z 5 hvězd (na základě 19 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Rodinný portrét

Rated 5 out of 5
11 července, 2021

Pana Zdražila jsme si vybrali k namalování rodinného portrétu pro maminku k jejím 60. narozeninám. Ačkoliv pár fotek, které jsme panu Zdražilovi poslali, nebyly moc kvalitní, pan Zdražil všechny do nejmenšího detailu dokonale vystihnul. Portrét předčil naše očekávání a je opravdu moc krásný.
Ochota a vstřícnost panu Zdražilovi nechybí. Návrh kompozice byl profesionální a komunikace byla vždy velmi rychlá. Pokud budeme chtít v budoucnu další portrét, pan Zdražil je jasná volba!
Děkujeme.

Šárka

Dárek pro manžela

Rated 5 out of 5
16 června, 2021

Pan Zdražil,je moc šikovný,nádherné kresby,díky kterým jsem si ho vybrala.Prisel mi nádherný portrét manzela se synem,nelituji a všem vřele doporučuji.Rychla a skvělá komunikace,věřím že to nebyl poslední portrét, určitě až budu řešit zase nějaký darek tak se na pana Zdražila obrátím.

Marie Sváčková

Portrét syna z dětských let

Rated 5 out of 5
19 května, 2021

Dnes jsem převzala kresbu vytvořenou panem Zdražilem.
Ukázky jeho prací dávaly tušení, že zklamána s výsledkem zakázky asi nebudu.
Jsem s kresbou doslova nadšená (a nejen já) . Výsledek předčil mé očekávání a je opravdu moc krásný.
Za zmínku stojí též skutečnost,že vše co bylo dohodnuto bylo splněno.
Za sebe říkám, že nezbývá nic jiného, než s chválou a obdivem DOPORUČIT každému, kdo se dosud k zadání zakázky rozhoduje .

Jindřiška P.

Portrét dědečka

Rated 5 out of 5
19 května, 2021

Úžasná práce. Kresba je krásnější jak fotografie. když jsem to uviděla měla jsem slzy jak hrachy. Pan Zdrazil je ta nejlepší volba, můžu všem jen doporučit. Perfektní komunikace a vše bylo tak jak jsme se domluvili. Ještě jednou vám moc děkuji 🙂❤

Andrea

Dárek k narozeninám

Rated 5 out of 5
17 dubna, 2021

Musím říct že jsem dlouho váhala koho si vyberu pro nakreslení portrétu mých rodičů ze staré 30leté svatební fotografie. Zaujala mě hodně práce s úhlem, kterou jen tak někdo nedělá a pan Zdražil je hodně šikovný a sympatický člověk. Z portrétu jsem nadšená já i můj manžel. Určitě se bude líbit i mé mamince která ho dostane k narozeninám. Myslím že se na pana Zdražila v budoucnu ještě obrátím s další objednávkou. Moc děkujeme.

Zuzana Frenglová

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!