Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
5,0 out of 5 stars (based on 54 reviews)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Co jste o mé práci napsali

Naprostá spokojenost

17 března, 2021

Požádala jsem o kresbu k narozeninám pro mého muže. Jednalo se o auto a osobu. Dárek měl obrovský úspěch. Pan Zdražil naprosto dokonale zachytil jak technické detaily vozu, tak portrét. Oceňuji také velmi příjemnou komunikaci a dodržení předem plánovaného termínu. Pokud v budoucnu budeme uvažovat o dárku tohoto typu, nebudeme hledat jinde. Děkujeme.

Lenka Ročková

Dojportrét k výročí

3 března, 2021

Napadá mě spoustu pochvalných slov, ale zkusím to zkrátit – NÁDHERA! K výročí s partnerem jsem se rozhodla, že nám nechám vytvořit společný portrét. Oslovila jsem tedy pana Zdražila a nemohla jsem udělat lépe. Rychlá a milá komunikace, pan Zdražil mi vyšel vstříc s mými požadavky. Výsledek je naprosto profesionální, dotažený do všech detailů k dokonalosti. Doporučuji všemi deseti!

Jana

Portrét děti

2 března, 2021

Jedním slovem prostě nádhera. Více slov netřeba.

Původně jsem si portrét nechala vymalovat jinde, tam jsem nebyla úplně spokojená, proto jsem vyhledala pana Zdražila a nemohla jsem udělat lépe.

Mockrát Vám děkuji

Jitka Klinerová

Portrét dětí

22 února, 2021

K narozeninám mé ženy jsem požádal pana Zdražila o portrét našeho syna a dcery podle fotografie, přičemž jde o jejich první společnou fotku po dceřině narození. Komunikace i návrh konečné kresby byly rychlé a profesionální.

Musím říci, že kresba mě naprosto dostala. To vystižení podoby a výrazu obou dětí a detailní zpracování i takových nepodstatných věcí jako jsou límec a záhyby trička nebo kytičky na zavinovačce.

Slzy v očích mé ženy byly pro mě jasným důkazem, že jsem s dárkem, díky umění pana Zdražila, zabodoval a umístění na krbu v obývacím pokoji už jen potvrdilo kvalitu této úžasné a ve všech směrech dokonalé kresby.

Jan

Response from Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Díky za krásná slova! Takové hodnocení potěší a to více, když si kresbu objedná někdo pro druhého a musí v nejistotě čekat, jak bude obdarovaný reagovat. A když je z toho radost a nadšení, pak vlastně několikanásobná. Paráda 🙂

Živá spomienka s nebohým na jednej fotke

17 února, 2021

Portrét bol pre priateľa, kde je s jeho nebohým tátou, ktorý mu zomrel v mladosti a urobil tým živú spomienku, z poslednej fotky táty a prítomnej môjho priateľa. Na požiadanie a rád, mi pán Zdražil dokreslil moju predstavu, kde spojil minulosť s prítomnosťou do reálnej podoby a dokreslil tak moje prianie, aby ho tatínek držal. A presne takto som si tu živú spomienku predstavovala, ba na moje očakávanie je to ešte krajšie. Mám doteraz slzy v očiach, pán Zdražil mi dal pre priateľa ten najkrajší dar a zhmotnenie spomienky na svojich blízkych. Teším sa, až mu to odovzdám, moje odporučenie na pracu ide ďalej. Doteraz ďakujem za to, že som natrafila práve na Vás a Vašich šikovných rúk využijem aj do budúcna. Máte krásny dar, moc si Vašej krásnej práci vážim a ďakujem tiež, za rýchlu komunikáciu, vypočutie a tvorbu, ktorou robíte nie jedného človeka šťastným.

Anna Blehová

Response from Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Díky za vyčerpávající, ale krásné hodnocení. Rád jsem se na této práci podílel.


Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!