Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 z 5 hvězd (na základě 52 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Dárek

Rated 5,0 out of 5
5 dubna, 2021

Nádherný dárek pro babičku, pan Zdražil se ukázal jako nejlepší volba.

Skvělá a rychlá komunikace, vše proběhlo bez problému.

Mnohokrát Vám děkuji.

Michaela

Portrét prarodičů

Rated 5,0 out of 5
1 dubna, 2021

K narozeninám mého táty jsem požádala pana Zdražila o kresbu zesnulých prarodičů. Fotografie nebyly vůbec kvalitní, ale pan Zdražil vystihl jejich rysy perfektně.

Komunikace byla skvělá a velmi profesionální.

Doporučuji! 🙂

Petra

Portrét zesnulého pejska

Rated 5,0 out of 5
27 března, 2021

Od pana Zdražila jsem nechala pro rodinu nakreslit portrét našeho právě zesnulé pejska. Kresba je nádherná a opravdu kopií fotografie! Už ji máme na zdi a je to jako kdyby tu byl s námi stále.

Velice příjemná komunikace, vše rychle domluveno a vůbec mi nevadilo čekat na realizaci zhruba měsíc… pro takovou nádheru bych klidně čekala déle!

Ještě jednou moc děkuji!

Michaela

Reakce od Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Děkuji za krásné hodnocení. Zájem o mé kresby je a snažím se zakázky plnit seč mi síly stačí, takže je potřeba s nějakou dobou počítat. Ne každý ale na kresbu spěchá, tak se dá něco upřednostnit pro ty, co si vzpomněli na poslední chvíli a chtějí kresbou někoho obdarovat.

Naprostá spokojenost

Rated 5,0 out of 5
17 března, 2021

Požádala jsem o kresbu k narozeninám pro mého muže. Jednalo se o auto a osobu. Dárek měl obrovský úspěch. Pan Zdražil naprosto dokonale zachytil jak technické detaily vozu, tak portrét. Oceňuji také velmi příjemnou komunikaci a dodržení předem plánovaného termínu. Pokud v budoucnu budeme uvažovat o dárku tohoto typu, nebudeme hledat jinde. Děkujeme.

Lenka Ročková

Dojportrét k výročí

Rated 5,0 out of 5
3 března, 2021

Napadá mě spoustu pochvalných slov, ale zkusím to zkrátit – NÁDHERA! K výročí s partnerem jsem se rozhodla, že nám nechám vytvořit společný portrét. Oslovila jsem tedy pana Zdražila a nemohla jsem udělat lépe. Rychlá a milá komunikace, pan Zdražil mi vyšel vstříc s mými požadavky. Výsledek je naprosto profesionální, dotažený do všech detailů k dokonalosti. Doporučuji všemi deseti!

Jana

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!