Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5
Rated 5 out of 5
5 z 5 hvězd (na základě 38 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Rodinný portrét

Rated 5 out of 5
15 září, 2022

S panem Zdražilem byla skvělá komunikace. Druhý den po mojí poptávce se ozval a během jediného dne jsme vše vyřešili. Zakázka byla zhotovena a doručena ještě pár dnů před dohodnutým termínem. Výsledné dílo je velmi povedené. Děkuji

Hana

Portret s pejskem

Rated 5 out of 5
7 července, 2022

Pan Zdrazil se mi ozval jako jediny ze tri soucasne oslovenych umelcu. Behem jednoho dne jsme se domluvili na detailech a tyden nato mam kresbu doma. Nemam ji co vytknout, lze jen obdivovat neco pro me nepochopitelneho, jelikoz jsem se v kresleni zasekl na urovni treti tridy zakladni skoly.

Dekuji a pokud bude dalsi prilezitost, rad Vas opet oslovim.

Jan

Kresba koní

Rated 5 out of 5
23 června, 2022

Pan Dražil mi kreslil na zakázku dva koně. Komunikace byla bezproblémová, předem jsme se dohodli na detailech a ceně. Vše bylo dodrženo a kresba je krásná! Děkuji.

Linda B.

Rodinný portrét

Rated 5 out of 5
19 května, 2022

po prezretí prác na stránke ma hneď diela oslovili a neváhal som pán Zdražila kontaktovať. Komunikácia bola veľmi rýchla, bezproblémová, rýchlo sme sa dohodli na kompozícií, cene, skrátka super. Keď obraz prišiel hotový som ostal bez slov a natešený z tej krásy. Veľká vďaka

Braňo

Portrét zlatých retrívrů

Rated 5 out of 5
7 března, 2022

Domluva s panem Zdražilem byla bezproblémová a rychlá. Kresba byla vyhotovena strašně rychle a byla opravdu dechberoucí. Určitě to nebyla poslední objednávka. Ještě jednou moc děkuji.

Tereza H.

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!