Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
Rated 5 out of 5
5 z 5 hvězd (na základě 45 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

kresba manželů

Rated 5 out of 5
13 října, 2022

Nevím jak přesně vyjádřit velkou spokojenost s kresbou pana Zdražila. S manželem jsme víc jak nadšeni. Bylo těžké po netu vybrat

toho správného malíře a jsme moc rádi, že jsme měli to štěstí a vybrali právě pana Zdražila. Není nic co bychom hodnotili jinak .

Komunikace skvělá, velká ochota vyhovět nám a výsledek předčil očekávání.

Pane Zdražile velké díky.

manželé F.

Jana Fischerová

Kresba psa

Rated 5 out of 5
10 října, 2022

Pane Zdražile,

velmi Vám děkuji za kresbu. Připojuji se k ostatním spokojeným zákazníkům a dávám plný počet hvězdiček. Výsledná kresba předčila moje očekávání a udělala radost celé rodině. Oceňuji rychlou reakci na poptávku i během další komunikace. Mohu všem jen doporučit.

Jana

Rodinný portrét

Rated 5 out of 5
15 září, 2022

S panem Zdražilem byla skvělá komunikace. Druhý den po mojí poptávce se ozval a během jediného dne jsme vše vyřešili. Zakázka byla zhotovena a doručena ještě pár dnů před dohodnutým termínem. Výsledné dílo je velmi povedené. Děkuji

Hana

Portret s pejskem

Rated 5 out of 5
7 července, 2022

Pan Zdrazil se mi ozval jako jediny ze tri soucasne oslovenych umelcu. Behem jednoho dne jsme se domluvili na detailech a tyden nato mam kresbu doma. Nemam ji co vytknout, lze jen obdivovat neco pro me nepochopitelneho, jelikoz jsem se v kresleni zasekl na urovni treti tridy zakladni skoly.

Dekuji a pokud bude dalsi prilezitost, rad Vas opet oslovim.

Jan

Kresba koní

Rated 5 out of 5
23 června, 2022

Pan Dražil mi kreslil na zakázku dva koně. Komunikace byla bezproblémová, předem jsme se dohodli na detailech a ceně. Vše bylo dodrženo a kresba je krásná! Děkuji.

Linda B.

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!