Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
5,0 z 5 hvězd (na základě 54 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Portrét

21 září, 2023

Pana Zdražila mohu jen doporučit. Komunikace víc než skvělá, jak jsme se dohodli, tak vše platilo. Termín dodání byl ještě s předstihem. Jsem úplně nadšená, kresba nádherná, slovy se nedá popsat. Musím říci, že kresba mě naprosto dostala. To vystižení podoby i výrazu. Moc Vám děkuji za krásnou kresbu.

Renata Bílá S.

Kresba jezevčíka

28 června, 2023

Ještě jednou i s ***** 🙂

Kresbu na zakázku od pana Zdražila mohu jen doporučit, Velmi příjemné a vstřícné jednání, Kresba je nádherná.

Hana Havlová

Portrét snoubenců

21 června, 2023

Jsem absolutně nadšená. Kresba je přenádherná. Moc panu Zdražilovi děkuji za milé vstřícné jednání a realizaci za týden :-). Eva

Eva Kopečná

Portréty rodičů

17 března, 2023

Můžu doporučit všemi deseti. Velmi rychlé a slušné jednání. Kresby jsou nádherné. Nechali jsme nakreslit portréty rodičů mého tatínka. Obrazy byly lepší než zaslané fotografie. Na emoce, které portréty vyvolaly, dlouho nezapomeneme. Maximální spokojenost. Mockrát děkujeme.

Veronika

kresba malé neteře

20 února, 2023

Panu Zdražilovi se kresba mé malé neteře velmi povedla, nejen že je to opravdu ona, ale jako by se mu tam podařilo dostat i její dušičku. Jsem velmi spokojená a vřele ho dále doporučuji. I komunikace byla na jedničku – rychlost, ochota, spolehlivost, příjemné jednání. Moc Vám děkuji!

Petra Vojnovičová

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!