Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5
Rated 5 out of 5
5 z 5 hvězd (na základě 32 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Portrét děti

Rated 5 out of 5
2 března, 2021

Jedním slovem prostě nádhera. Více slov netřeba.
Původně jsem si portrét nechala vymalovat jinde, tam jsem nebyla úplně spokojená, proto jsem vyhledala pana Zdražila a nemohla jsem udělat lépe.
Mockrát Vám děkuji

Jitka Klinerová

Portrét dětí

Rated 5 out of 5
22 února, 2021

K narozeninám mé ženy jsem požádal pana Zdražila o portrét našeho syna a dcery podle fotografie, přičemž jde o jejich první společnou fotku po dceřině narození. Komunikace i návrh konečné kresby byly rychlé a profesionální.
Musím říci, že kresba mě naprosto dostala. To vystižení podoby a výrazu obou dětí a detailní zpracování i takových nepodstatných věcí jako jsou límec a záhyby trička nebo kytičky na zavinovačce.
Slzy v očích mé ženy byly pro mě jasným důkazem, že jsem s dárkem, díky umění pana Zdražila, zabodoval a umístění na krbu v obývacím pokoji už jen potvrdilo kvalitu této úžasné a ve všech směrech dokonalé kresby.

Jan

Reakce od Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Díky za krásná slova! Takové hodnocení potěší a to více, když si kresbu objedná někdo pro druhého a musí v nejistotě čekat, jak bude obdarovaný reagovat. A když je z toho radost a nadšení, pak vlastně několikanásobná. Paráda 🙂

Živá spomienka s nebohým na jednej fotke

Rated 5 out of 5
17 února, 2021

Portrét bol pre priateľa, kde je s jeho nebohým tátou, ktorý mu zomrel v mladosti a urobil tým živú spomienku, z poslednej fotky táty a prítomnej môjho priateľa. Na požiadanie a rád, mi pán Zdražil dokreslil moju predstavu, kde spojil minulosť s prítomnosťou do reálnej podoby a dokreslil tak moje prianie, aby ho tatínek držal. A presne takto som si tu živú spomienku predstavovala, ba na moje očakávanie je to ešte krajšie. Mám doteraz slzy v očiach, pán Zdražil mi dal pre priateľa ten najkrajší dar a zhmotnenie spomienky na svojich blízkych. Teším sa, až mu to odovzdám, moje odporučenie na pracu ide ďalej. Doteraz ďakujem za to, že som natrafila práve na Vás a Vašich šikovných rúk využijem aj do budúcna. Máte krásny dar, moc si Vašej krásnej práci vážim a ďakujem tiež, za rýchlu komunikáciu, vypočutie a tvorbu, ktorou robíte nie jedného človeka šťastným.

Anna Blehová

Reakce od Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Díky za vyčerpávající, ale krásné hodnocení. Rád jsem se na této práci podílel.

Jim Parsons

Rated 5 out of 5
8 února, 2021

Kresba předčila mé očekávání. Je naprosto dokonalá. Skvělá komunikace. Moc Vám děkuji.

Vendula

Portrét Pepi Bican

Rated 5 out of 5
28 ledna, 2021

Portrét jsem nechala nakreslit pro přítele. Byl nadšený. Pane Zdražile, máte opravdu neuvěřitelný cit pro detail a zlaté ruce. Prostě dar od Boha!
Na kresbu se nemůžeme vynadívat a určitě se na Vás v budoucnu opět obrátíme.
Ještě jedno moc děkuji.

Barbora

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!