Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 z 5 hvězd (na základě 50 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Dárek k narozeninám

Rated 5,0 out of 5
15 srpna, 2021

S prací pana Zdražila jsem velice spokojená a nelituju svého rozhodnutí. I přes to, ze fotografie, kterou jsem zaslala nebyla v nejlepší kvalitě, vznikl nádherný obraz ještě hezčí než fotografie. Kamarádka, které jsem obraz darovala k narozeninám byla dojatá. Rozhodne se do budoucna obrátím na pana Zdražila s další objednávkou. Velká spokojenost.

Děkuji

Veronika

Rodinný portrét

Rated 5,0 out of 5
11 července, 2021

Pana Zdražila jsme si vybrali k namalování rodinného portrétu pro maminku k jejím 60. narozeninám. Ačkoliv pár fotek, které jsme panu Zdražilovi poslali, nebyly moc kvalitní, pan Zdražil všechny do nejmenšího detailu dokonale vystihnul. Portrét předčil naše očekávání a je opravdu moc krásný.

Ochota a vstřícnost panu Zdražilovi nechybí. Návrh kompozice byl profesionální a komunikace byla vždy velmi rychlá. Pokud budeme chtít v budoucnu další portrét, pan Zdražil je jasná volba!

Děkujeme.

Šárka

Dárek pro manžela

Rated 5,0 out of 5
16 června, 2021

Pan Zdražil,je moc šikovný,nádherné kresby,díky kterým jsem si ho vybrala.Prisel mi nádherný portrét manzela se synem,nelituji a všem vřele doporučuji.Rychla a skvělá komunikace,věřím že to nebyl poslední portrét, určitě až budu řešit zase nějaký darek tak se na pana Zdražila obrátím.

Marie Sváčková

Portrét syna z dětských let

Rated 5,0 out of 5
19 května, 2021

Dnes jsem převzala kresbu vytvořenou panem Zdražilem.

Ukázky jeho prací dávaly tušení, že zklamána s výsledkem zakázky asi nebudu.

Jsem s kresbou doslova nadšená (a nejen já) . Výsledek předčil mé očekávání a je opravdu moc krásný.

Za zmínku stojí též skutečnost,že vše co bylo dohodnuto bylo splněno.

Za sebe říkám, že nezbývá nic jiného, než s chválou a obdivem DOPORUČIT každému, kdo se dosud k zadání zakázky rozhoduje .

Jindřiška P.

Portrét dědečka

Rated 5,0 out of 5
19 května, 2021

Úžasná práce. Kresba je krásnější jak fotografie. když jsem to uviděla měla jsem slzy jak hrachy. Pan Zdrazil je ta nejlepší volba, můžu všem jen doporučit. Perfektní komunikace a vše bylo tak jak jsme se domluvili. Ještě jednou vám moc děkuji 🙂❤

Andrea

Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!