Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Vaše názory na mou práci

Tato sekce byla spuštěna v únoru 2021, sešel se tu již pěkný počet hodnocení. Pokud chcete přispět i vy svým názorem, jen do toho :)

Celkové hodnocení

5,0
Rated 5 out of 5
5 z 5 hvězd (na základě 45 recenze)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Nic moc0%
Hrozné0%

Co jste o mé práci napsali

Portrét zesnulého pejska

Rated 5 out of 5
27 března, 2021

Od pana Zdražila jsem nechala pro rodinu nakreslit portrét našeho právě zesnulé pejska. Kresba je nádherná a opravdu kopií fotografie! Už ji máme na zdi a je to jako kdyby tu byl s námi stále.

Velice příjemná komunikace, vše rychle domluveno a vůbec mi nevadilo čekat na realizaci zhruba měsíc… pro takovou nádheru bych klidně čekala déle!

Ještě jednou moc děkuji!

Michaela

Reakce od Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Děkuji za krásné hodnocení. Zájem o mé kresby je a snažím se zakázky plnit seč mi síly stačí, takže je potřeba s nějakou dobou počítat. Ne každý ale na kresbu spěchá, tak se dá něco upřednostnit pro ty, co si vzpomněli na poslední chvíli a chtějí kresbou někoho obdarovat.

Naprostá spokojenost

Rated 5 out of 5
17 března, 2021

Požádala jsem o kresbu k narozeninám pro mého muže. Jednalo se o auto a osobu. Dárek měl obrovský úspěch. Pan Zdražil naprosto dokonale zachytil jak technické detaily vozu, tak portrét. Oceňuji také velmi příjemnou komunikaci a dodržení předem plánovaného termínu. Pokud v budoucnu budeme uvažovat o dárku tohoto typu, nebudeme hledat jinde. Děkujeme.

Lenka Ročková

Dojportrét k výročí

Rated 5 out of 5
3 března, 2021

Napadá mě spoustu pochvalných slov, ale zkusím to zkrátit – NÁDHERA! K výročí s partnerem jsem se rozhodla, že nám nechám vytvořit společný portrét. Oslovila jsem tedy pana Zdražila a nemohla jsem udělat lépe. Rychlá a milá komunikace, pan Zdražil mi vyšel vstříc s mými požadavky. Výsledek je naprosto profesionální, dotažený do všech detailů k dokonalosti. Doporučuji všemi deseti!

Jana

Portrét děti

Rated 5 out of 5
2 března, 2021

Jedním slovem prostě nádhera. Více slov netřeba.

Původně jsem si portrét nechala vymalovat jinde, tam jsem nebyla úplně spokojená, proto jsem vyhledala pana Zdražila a nemohla jsem udělat lépe.

Mockrát Vám děkuji

Jitka Klinerová

Portrét dětí

Rated 5 out of 5
22 února, 2021

K narozeninám mé ženy jsem požádal pana Zdražila o portrét našeho syna a dcery podle fotografie, přičemž jde o jejich první společnou fotku po dceřině narození. Komunikace i návrh konečné kresby byly rychlé a profesionální.

Musím říci, že kresba mě naprosto dostala. To vystižení podoby a výrazu obou dětí a detailní zpracování i takových nepodstatných věcí jako jsou límec a záhyby trička nebo kytičky na zavinovačce.

Slzy v očích mé ženy byly pro mě jasným důkazem, že jsem s dárkem, díky umění pana Zdražila, zabodoval a umístění na krbu v obývacím pokoji už jen potvrdilo kvalitu této úžasné a ve všech směrech dokonalé kresby.

Jan

Reakce od Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Díky za krásná slova! Takové hodnocení potěší a to více, když si kresbu objedná někdo pro druhého a musí v nejistotě čekat, jak bude obdarovaný reagovat. A když je z toho radost a nadšení, pak vlastně několikanásobná. Paráda 🙂


Svou recenzi můžete napsat níže

Pokud jste se rozhodli recenzi napsat, pak vám za to moc díky!