Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Můj nový web!

Posted by on Kvě 12 2020, in Info

Vítejte na mých nových stránkách s kresbami

Po 11 letech jsem se rozhodl vytvořit nové webové stránky. Myslím, že si to již zasloužily. Přeci jen, čas plyne, vše se někam posouvá a vyvíjí, stejně jako my všichni a stejně jako já. Minimálně v kresbách, kterých jsem již nakreslil na 500 – odhaduji, nepočítám to. Ale dle toho, kolik toho mám uloženo, je to číslo poměrně reálné.

Toto je vlastně první příspěvek na tomto webu. Všechny reakce spokojených zákazníků zůstanou uloženy v archivu starého webu. Někdy je dobré udělat tlustou čáru a začít od začátku. Zda je nyní ten správný čas – nevím. Každopádně na počátku vyhlášení stavu nouze díky pandemii někdo někde napsal, že je ideální čas, zapracovat na svých webových prezentacích. Neb pro nedostatek času se jim dost nevěnujeme. Já se docela věnoval, ale mnohdy narazil na jejich omezenou funkčnost a již dva roky odkládal jejich aktualizaci.

Ten čas nastal a zda se vám nové stránky s kresbami líbí či nikoli, můžete psát jako komentáře k tomuto článku. Vlastně můžete zde psát i komentáře ke kresbám, které jste již ode mne hotové obdrželi na základě svých přání a objednávek.

Budu za každý komentář jen rád 🙂 Tak směle do toho!

Přidat komentář