Kresby na zakázku | Radek Zdražil

Můj nový web!

Posted by on Kvě 12 2020, in Info

Vítejte na mých nových stránkách s kresbami

Po 11 letech jsem se rozhodl vytvořit nové webové stránky. Myslím, že si to již zasloužily. Přeci jen, čas plyne, vše se někam posouvá a vyvíjí, stejně jako my všichni a stejně jako já. Minimálně v kresbách, kterých jsem již nakreslil na 500 – odhaduji, nepočítám to. Ale dle toho, kolik toho mám uloženo, je to číslo poměrně reálné.

Toto je vlastně první příspěvek na tomto webu. Všechny reakce spokojených zákazníků zůstanou uloženy v archivu starého webu. Někdy je dobré udělat tlustou čáru a začít od začátku. Zda je nyní ten správný čas – nevím. Každopádně na počátku vyhlášení stavu nouze díky pandemii někdo někde napsal, že je ideální čas, zapracovat na svých webových prezentacích. Neb pro nedostatek času se jim dost nevěnujeme. Já se docela věnoval, ale mnohdy narazil na jejich omezenou funkčnost a již dva roky odkládal jejich aktualizaci.

Ten čas nastal a zda se vám nové stránky s kresbami líbí či nikoli, můžete psát jako komentáře k tomuto článku. Vlastně můžete zde psát i komentáře ke kresbám, které jste již ode mne hotové obdrželi na základě svých přání a objednávek.

Budu za každý komentář jen rád 🙂 Tak směle do toho!

Komentáře

 • Poděkování za namalováni obrazku

  Děkuji za nakreslený obrázek mého syna. Komunikace rychlá, namalování obrázku také, i rychle dodání. Z obrázku jsme nadšený.

  • Rádo se stalo a jsem rád, že se kresba líbí.

 • Velké "DÍKY" za vyhotovení portrétu

  Touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za nádherný portrét mého tatínka. Nemůžu se na něj vynadívat. Už se těším, až jej daruji. Je až k neuvěření, že se jedná o ruční dílo. Portrét je propracovaný do detailu. Z mého laického pohledu je portrét DOKONALÝ. Moc děkuji.

  • Děkuji za vyčerpávající komentář 🙂 Tatínek se kreslil s radostí, na předloze je usměvavý a takových portrétů je velice málo.

 • Velké díky

  Touto cestou bych chtěla velice poděkovat za krásný portrét mé rodiny. Je fascinující a také malován s citem a láskou. Pane Zdražile, žijete pro to a jde to také vidět. Komunikace perfektní a dodání ještě rychlejší .Krásné dny

  • Kristýno děkuji! Baví mě to, to se nedá popřít a ke každé kresbě přistupuji tak, jako bych ji kreslil pro sebe 🙂

 • Portret

  Strasne moc bych chtela podekovat panu Mistru Radkovi za neuveritelny portret mych synu! Je to naprosty skvost a musim se uklanit pred takovym talentem, nadhera!!! Strasne moc dekujeme a budeme se tesit na dalsi spolupraci!!!!

  • Díky za krásný komentář. Ne vždy vše záleží jen na mě, i domluva je důležitá a ty proběhla hladce. Na další spolupráci se rovněž těším!

 • Portret

  Jeste bych chtela dodat ze pan Zdrazil je naprosto uzasny co se jednani tyka, ihned odpovedel na me dotazy a vse. Mockrat dekuji moc moc 🙏!

  • Sám nerad čekám na reakci, tak proč bych to druhým dělal 🙂

Trackbacks and Pingbacks


Přidat komentář